Ritar RA12-100-F12 zárt ólomakkumulátor 12 V/100 Ah
Egységár (darab):
Cikkszám:
RA12-100-F12
Márka:
Ritar
Kosárba tesz
Vásárlás részletre
Cofidis expressz online áruhitellel
Részletek és kalkulátor
Leírás
Standard házas kivitelű.
Általános felhasználású akkumulátor 10 éves várható élettartammal készenléti párhuzamos üzemben. Az RA modellek, mint minden Ritar akkumulátor nagy hatékonysággal tölthetőek, teljesen zárt és gondozásmentes kivitelűek. Alacsony nyomású szeleprendszere, amely 1 és 6 bar között működik, párosul a nagyfokú gáz rekombinációs képességgel, melyek még biztonságosabbá teszi a Ritar akkumulátorok használatát.
Feszültség: 12 V
Kapacitás: 100 Ah
Max. áram: 1000 A
Maximális töltőáram: 30 A
Összetétel: ólom
Belső ellenállás: 5 mOhm
Méret: 172 x 222 x 328 mm